Prekių katalogas

Apatiniai žieminiai Termo rūbai Lyzard 3D-Camou FOX Storas 260g šildančios medžiagos iki -35C

 • Apatiniai žieminiai Termo rūbai Lyzard 3D-Camou FOX Storas 260g šildančios medžiagos iki -35C

  Kodas: 60201912-1
  9999
  13889 Sutaupykite 3890
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Lyzard 3D-Camou FOX kostiumas tinka lauko veiklai, medžioklei, žvejybai ir žygiams vėsesniu metų laiku. Pagaminta iš sintetinės medžiagos –dirbtinės vilnos, praktiška ir nešiojama, turi gerą šiluminės apsaugos ir higroskopiškumo koeficientą. Nesugeria drėgmės, greitai džiūsta, nesiglamžo ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Nebijo dažno skalbimo, nesitraukia skalbiant iki 40 laipsnių, neišsitampo ir nesideformuoja aktyvaus naudojimo metu. Atsparus dėvėjimuisi, ilgai nepraranda savo pirminės išvaizdos. Minkštas audinys nevaržo judesių ir nesukelia diskomforto. Pateiktas modelis turi kamufliažo funkciją.

 • Lyzard 3D-Camou FOX kostiumas tinka lauko veiklai, medžioklei, žvejybai ir žygiams vėsesniu metų laiku. Pagaminta iš sintetinės medžiagos –dirbtinės vilnos, praktiška ir nešiojama, turi gerą šiluminės apsaugos ir higroskopiškumo koeficientą. Nesugeria drėgmės, greitai džiūsta, nesiglamžo ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Nebijo dažno skalbimo, nesitraukia skalbiant iki 40 laipsnių, neišsitampo ir nesideformuoja aktyvaus naudojimo metu. Atsparus dėvėjimuisi, ilgai nepraranda savo pirminės išvaizdos. Minkštas audinys nevaržo judesių ir nesukelia diskomforto. Pateiktas modelis turi kamufliažo funkciją.

  Šiluminiai apatiniai yra hipoalergiški, neturi kvapo, pasižymi puikiomis higieninėmis, drėgmę šalinančiomis ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis.  Paskirtis: Žvejyba ir medžioklė, poilsis gamtoje
  Sezonas: Universalus tinka ir žiemą ir vasara kaip išorinis rūbas
  skirtas Vyrams ir Moterims
  Atsparus vandeniui: ne
  Medžiaga: dirbtinė vilna (100% poliesteris)
  Pamušalas: dirbtinė vilna
  Membrana: ne
  Nešlama
  Spalva Kamufležinė

  Du variantai spalvinės gamos

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija