Prekių katalogas

Apatiniai žieminiai Lyzard Energ -35C Lady d. S/M

 • Apatiniai žieminiai Lyzard Energ -35C Lady d. S/M

  Kodas: 000602018211
  9800
  13800 Sutaupykite 4000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šilti šilti apatiniai drabužiai moterims „Lyzard Energ -35C Lady“ Moteris buvo sukurta laisvalaikiui lauke, medžioklei, žvejybai ir turizmui esant šaltam ir labai šaltam klimatui su vidutiniu ir mažu fizinio aktyvumo laipsniu. Ji puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui žiemą.

 • Šilti šilti apatiniai drabužiai moterims „Lyzard Energ -35C Lady“ Moteris buvo sukurta laisvalaikiui lauke, medžioklei, žvejybai ir turizmui esant šaltam ir labai šaltam klimatui su vidutiniu ir mažu fizinio aktyvumo laipsniu. Ji puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui žiemą.

  Dviejų sluoksnių audimo su vilna iš neteisingos pusės technologija ir specialiai parinkta audinio kompozicija, apimanti medvilnę, poliesterį ir akrilą, daro šį modelį vienu šilčiausių. Išorinis sluoksnis, sudarytas iš 60% medvilnės ir 40% poliesterio, pasižymi sustiprintomis šilumos taupymo savybėmis, apsaugančiomis jį nuo šalčio. Vidinis 100% akrilo krūvos sluoksnis sulaiko didelį šilto oro kiekį kūno paviršiuje ir efektyviau sulaiko šilumą. Akrilis yra lengvas, todėl maksimaliai šilumą suteikia mažiausiai plonu sluoksniu.

  Šiluminiai apatiniai yra hipoalergiški, neturi kvapų, pasižymi puikiomis higieninėmis, drėgmę sugeriančiomis ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Dizainas atsižvelgia į visas moteriškos figūros ypatybes.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija