Prekių katalogas

Apatiniai žieminiai 3-sluoksnių sistema Termo Black 200

 • Apatiniai žieminiai 3-sluoksnių sistema Termo Black 200

  Kodas: 005082408030
  5431
  7989 Sutaupykite 2558
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šį „3-sluoksnių sistema Termo Black 200“ termoreaktyvą sudaro ilgos rankovės ir ilgos kelnės ir jis yra tinkamas dėvėti kaip pagrindinį sluoksnį po jūsų (žvejybos arba medžioklės) drabužiais. Užtikrina kvėpavimą ir greitą prakaitavimo pašalinimą. Gerai tinka jūsų kūnui.

 • Šį „3-sluoksnių sistema Termo Black 200“ termoreaktyvą sudaro ilgos rankovės ir ilgos kelnės ir jis yra tinkamas dėvėti kaip pagrindinį sluoksnį po jūsų (žvejybos arba medžioklės) drabužiais. Užtikrina kvėpavimą ir greitą prakaitavimo pašalinimą. Gerai tinka jūsų kūnui.

  Trijų sluoksnių sistema yra sukurta kaip pagrindas teisingai apsirengti žvejojant arba medžiojant . Kai stovi pasidaro šalta, kai judi pasidaro karšta. Apsirengęs pagal 3 sluoksnių sistemą esi pasiruošęs bet kam. Kiekvienas sluoksnis turi savo funkciją.

  1 sluoksnis yra pagrindinis arba apatinis sluoksnis: šiluminiai drabužiai. Šis sluoksnis užtikrina, kad išliksite sausi ir jausitės šiltai ar vėsiai.
  2 sluoksnis yra izoliacinis arba tarpinis sluoksnis: megztinis, stori marškiniai . Šis sluoksnis sulaiko šilumą ir išsklaido drėgmę.
  3 sluoksnis yra vandeniui atsparus arba išorinis sluoksnis: Žieminis kostiumas, striukė. Šis sluoksnis apsaugo jus nuo lietaus, sniego ir vėjo.