Prekių katalogas

Aerozolis impregnantas Fabsil Grangers USA Wychwood

 • Aerozolis impregnantas Fabsil Grangers USA Wychwood

  Kodas: 16183103
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „ Fabsil Aerosol“ yra silikono pagrindu pagamintas vandens repelentas. Tai reiškia, kad jis gali būti veiksmingai naudojamas kovojant su nutekėjimais per drobę, medvilnę, poliesterį ar nailoną. Nesvarbu, ar ieškote laikino sprendimo, ar tiesiog bandote užsitikrinti ilgą mėgstamos vandeniui nepralaidžios striukės gyvenimą, šis „Aerosol“ gali greitai ir lengvai atlikti savo darbą. Naudojimas ne tik paprastas, bet ir visiškai bekvapis ir bespalvis. Tai užtikrins, kad jūs galite purkšti jį ant bet kurio iš aukščiau išvardytų audinių, nesugadindami galutinės jų išvaizdos, nedažo audinio. Skirta palapinėms, pavėsinėms, kuprinėms, krepšiams, dėklams bei drabužiams ir batams. Suteikia vandens atstūmimo savybių, sustiprina audinį ir apsaugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama naudoti „Fabsil“ ant visiškai sauso paviršiaus - laikykites instrukcijos ant skardinės.Talpa 600ml

 • „ Fabsil Aerosol“ yra silikono pagrindu pagamintas vandens repelentas. Tai reiškia, kad jis gali būti veiksmingai naudojamas kovojant su nutekėjimais per drobę, medvilnę, poliesterį ar nailoną. Nesvarbu, ar ieškote laikino sprendimo, ar tiesiog bandote užsitikrinti ilgą mėgstamos vandeniui nepralaidžios striukės gyvenimą, šis „Aerosol“ gali greitai ir lengvai atlikti savo darbą. Naudojimas ne tik paprastas, bet ir visiškai bekvapis ir bespalvis. Tai užtikrins, kad jūs galite purkšti jį ant bet kurio iš aukščiau išvardytų audinių, nesugadindami galutinės jų išvaizdos, nedažo audinio.

  Skirta palapinėms, pavėsinėms, kuprinėms, krepšiams, dėklams bei drabužiams ir batams. Suteikia vandens atstūmimo savybių, sustiprina audinį ir apsaugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio.

  Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama naudoti „Fabsil“ ant visiškai sauso paviršiaus - laikykites instrukcijos ant skardinės.

  Talpa 600ml