Prekių katalogas

Aerozolis impregnantas FABSIL 600ML AEROSOL Grangers USA Skirta palapinėms kuprinėms krepšiams dėklams bei drabužiams ir batams

 • Aerozolis impregnantas FABSIL 600ML AEROSOL Grangers USA Skirta palapinėms kuprinėms krepšiams dėklams bei drabužiams ir batams

  Kodas: 16183103
  2231 
  2789  Sutaupykite 558 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2231 tašką.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „ Fabsil Aerosol“ yra silikono pagrindu pagamintas vandens repelentas. Tai reiškia, kad jis gali būti veiksmingai naudojamas kovojant su nutekėjimais per drobę, medvilnę, poliesterį ar nailoną. Nesvarbu, ar ieškote laikino sprendimo, ar tiesiog bandote užsitikrinti ilgą mėgstamos vandeniui nepralaidžios striukės gyvenimą, šis „Aerosol“ gali greitai ir lengvai atlikti savo darbą. Naudojimas ne tik paprastas, bet ir visiškai bekvapis ir bespalvis. Tai užtikrins, kad jūs galite purkšti jį ant bet kurio iš aukščiau išvardytų audinių, nesugadindami galutinės jų išvaizdos, nedažo audinio. Skirta palapinėms, pavėsinėms, kuprinėms, krepšiams, dėklams bei drabužiams ir batams. Suteikia vandens atstūmimo savybių, sustiprina audinį ir apsaugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama naudoti „Fabsil“ ant visiškai sauso paviršiaus - laikykites instrukcijos ant skardinės.Talpa 600ml

 • „ Fabsil Aerosol“ yra silikono pagrindu pagamintas vandens repelentas. Tai reiškia, kad jis gali būti veiksmingai naudojamas kovojant su nutekėjimais per drobę, medvilnę, poliesterį ar nailoną. Nesvarbu, ar ieškote laikino sprendimo, ar tiesiog bandote užsitikrinti ilgą mėgstamos vandeniui nepralaidžios striukės gyvenimą, šis „Aerosol“ gali greitai ir lengvai atlikti savo darbą. Naudojimas ne tik paprastas, bet ir visiškai bekvapis ir bespalvis. Tai užtikrins, kad jūs galite purkšti jį ant bet kurio iš aukščiau išvardytų audinių, nesugadindami galutinės jų išvaizdos, nedažo audinio.

  Skirta palapinėms, pavėsinėms, kuprinėms, krepšiams, dėklams bei drabužiams ir batams. Suteikia vandens atstūmimo savybių, sustiprina audinį ir apsaugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio.

  Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama naudoti „Fabsil“ ant visiškai sauso paviršiaus - laikykites instrukcijos ant skardinės.

  STIPRIAUSIA HIDROIZOLIACINĖ PRIEMONĖ – KAD DAIKTAI BŪTŲ SAUSI
  Fabsil Universal Protector yra viena stipriausių hidroizoliacinių medžiagų rinkoje. Jis buvo sukurtas tentams ir kitiems dalykams, kurie jokiu būdu neturi leisti vandeniui prasiskverbti.
  Kostiumų skyriai dažnai susiduria su problema, kad drabužiai neturi sušlapti ir nesutepti – pvz., per nenumatytus lietus – arba ant kostiumo išsiliejo garsioji kava...
  Fabsil padeda ten, kur sugenda visi hidroizoliaciniai produktai . Dėl to drabužiai tikrai atsparūs vandeniui!

  HIDROIZOLIACIJA SU UV APSAUGA
  Fabsil Universal Protector yra labai efektyvus silikono pagrindu pagamintas impregnavimas, skirtas beveik visų tipų palapinių ir brezentų audiniams ir, žinoma, kostiumų dalims apdoroti.
  Apsauga nuo UV spindulių apsaugo nuo blukimo ir audinių pažeidimų dėl UV spindulių.
  Taip pat idealiai tinka naujiems silikonizuotiems lengviems palapinių audiniams. Netinka nesugeriantiems plastikams ar vinilui.

  Įspėjimai apie pavojų:
  naudokite gaminį atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir įspėjimus.

  Achtung Feuergefährlich

  • Sukelia stiprų akių dirginimą. Dėvėkite akių apsaugą. Jei reikia medicininės pagalbos, paruoškite pakuotę arba etiketę.
  • Gali savarankiškai šildyti; gali užsidegti.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Prieš naudodami perskaitykite etiketę.
  • Venkite patekimo į aplinką.
  • Turinį / talpyklą išmeskite pagal vietines taisykles.   

  Talpa 600ml

  Pagaminta :(Anglijoje) United Kingdom Grangers  USA 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija